depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Ödeme Yöntemlerimiz
HAVALE - EFT - POSTA ÇEKİ (PTT)

Dilerseniz, banka şubesine giderek veya kullanıyorsanız internet bankacılığı yöntemiyle hesaplarımızdan birine sipariş tutarınızı gönderebilirsiniz. Banka şubesine gitmek zor geliyorsa ya da internet bankacılığı kullanmıyorsanız, size en yakın PTT şubesine giderek, posta çeki hesabımıza havale yapabilirsiniz. Hesap numaralarımızı burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

KREDİ KARTI

DepoKitap.com' da kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmez, siz tamamen güvenli bağlantımız üzerinden ödemenizi yaptığınızda, banka sistemi DepoKitap.com sistemine ödeme onaylandı bilgisini gönderir ve DepoKitap.com sistemi kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde hiçbir yere kaydetmeden, tamamen UNUTUR. Bırakın başkalarını, kredi kartı bilgilerinizi biz bile görmeyiz.

KAPIDA ÖDEME

Yukarıdaki iki yöntemden biri size uygun değilse, sipariş tutarınızı ürününüzü teslim alırken, ürünü size getiren kargo görevlisine nakit olarak ödersiniz. Kapıda ödeme yönteminde, tüm kargo firmaları taşıma ücreti dışında küçük bir miktar tahsilat ücreti almaktadır, bu nedenle kapıda ödeme yönteminde kargo ücreti diğer yöntemlere göre farklı olabilmektedir. Bazı ürünler için kapıda ödeme seçeneği aktif olmayabilir. Bu durum, ürünün kargo fiyatlandırmasının ortalamanın dışında olmasından kaynaklanmaktadır.
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519083338771061609