depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Neden Üyelik Sistemi Yok?
www.depokitap.com' da Neden Üyelik Sistemi Yok?

DepoKitap.com genç bir alışveriş sitesi. Bu nedenle, bizden önce bu işe başlamış web sitelerinin müşterileri ve sahiplerinden bazı deneyimleri edinme ve bu bilgiler ışığında bazı uygulamaları gerçekleştirme şansımız oldu.

Alışveriş siteleri ile ilgili en çok dikkatimizi çeken noktalardan biri, insanların bu sitelere üye olmayı gerekli bulmamaları idi. Üye olmak için bir sürü sorularla dolu formları doldurmak, sonra buraya e-posta adresi vermek, sonra bu e-posta adresine gelen doğrulama bağlantısını tıklayarak "gerçek bir insan" olduğunu kanıtlamak gibi işlemlerle uğraşmak insanlara zor ve sıkıcı geliyordu.

Biz de bu nedenle www.depokitap.com' da üyelik sistemi kullanmamaya karar verdik. Burada alışveriş yapmak, evinizin yakınındaki bir marketten alışveriş yapmakla tamamen aynı, mağazaya giriyorsunuz, istediğiniz ürünleri sepetinize dolduruyorsunuz, çıkışta ödemenizi yapıp gidiyorsunuz.

Giderken, ürünlerinizi gönderebilmemiz için adınızı, teslimat adresinizi ve size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı bırakmanız da yetiyor. E-posta adresi bile zorunlu değil! İşte hepsi bu kadar!

www.depokitap.com' da keyifli alışverişler dileğiyle.
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519075230771061513