depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Sanal Kredi Kartı

Güvenlik Tedbirleri ve Kredi Kartları Hakkında

Sitemizde geçerli bir güvenlik sertifikası bulunmaktadır ve kredi kartlı alışverişlerinizde bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi söz konusu değildir. Bu güvenlik önleminin yanı sıra, sitemizde kredi kartlı alışverişlerinizde işlemlerinizin tamamlanmasının ardından, sistem kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle kaydetmemektedir. Bu nedenle, sitemizden kredi kartı bilgilerinizin alınması mümkün değildir.

Kredi kartınızı kullanarak, rahatlıkla ve güvenle sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Ancak, buna rağmen bu konuda genel bazı tedirginlikleriniz varsa, bankaların sanal kredi kartı uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Sanal Kredi Kartları Hakkında

Sanal Kredi Kartları, asıl kredi kartınıza bağlı bir ek kart olarak oluşturulan, limitini kendinizin belirlediği ve telefon veya İnternet üzerinden güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan sanal kartlardır. Sanal kredi kartınız, bankanıza yapacağınız başvurudan sonra, bankanız tarafından oluşturulur. Sanal kredi kartı herhangi bir limit barındırmadığından, bilgileriniz üçüncü şahısların eline geçse bile, bu kartla alışveriş yapılamaz.

Siz, internet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman, interaktif bankacılık veya telefon bankacılığı sistemiyle sanal kredi kartınıza geçici olarak limit belirlersiniz. Bu belirlediğiniz limit yapacağınız alışveriş tutarını karşılayacak bir değer olmalıdır. Alışverişinizi tamamlayınca sanal kartınızın limit sıfırlanacağından, istenmeyen bir işlem söz konusu olmayacaktır.

Sanal kredi kartları ile ilgili uygulamalar ve ayarlar, bankadan bankaya değişmekle birlikte, ana hatlarıyla aynıdır. Daha detaylı bilgileri bankanızdan edinmelisiniz.

Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519072349771061449