depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Gizlilik ve Güvenlik

DepoKitap.com Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri kişisel bilgilerinizi (İsim, mektup ve e-posta adresleriniz, satın aldığınız ürün listesi vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa / kişiye vermez, paylaşmaz ve kullanılmasına müsaade etmez.
  • Ziyaretçiden alınan bilgiler sadece ziyaretçiye fayda sağlayacak şekilde (kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi) ve sadece DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri Tarafından kullanılır.
  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri, internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. Müşteri bilgilerinin güvenliği COMODO positive SSL güvencesi altındadır.
  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri müşterilerinin kredi kartı bilgilerini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla istemez ve hiçbir kuruluşla paylaşmaz.
  • Kredi kartı bilgileriniz SSL güvenlikli sayfamızda bankanızdan provizyon alınması için kullanılır ve ardından sistem tarafından özenle UNUTULUR!
  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri üyelik sistemi ile çalışmamakta, bu nedenle ziyaretçilerine ait özel bilgileri kaydetmemektedir.
  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri alışveriş yapan müşterilerinin adres ve telefon bilgilerini kayıt altına almaktadır, ancak bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs veya firmalarla hiçbir amaçla paylaşılmamaktadır.
  • DepoKitap.com Sanal Mağazacılık Hizmetleri web sitesini ziyaret ettiğinizde bilgisayarınıza cookie (çerez) bırakabilir. Bu bilgiler sipariş vermeniz hâlinde kullanılacak bazı sayısal bilgilerdir ve bilgisayarınıza veya sizin kişisel güvenliğinize zarar vermez.
  • DepoKitap.com SSL sertifikası, alışveriş esnasında devreye girmektedir. Ancak, güvenlik sertifikamızı görmek isterseniz, tarayıcınızın adres çubuğundaki "http://" kısmını "https://" olarak değiştirdikten sonra, tarayıcı ekranınızın sağ alt köşesinde çıkacak olan kilit simgesini tıklayarak güvenlik sertifikası bilgilerimizi görebilirsiniz.
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519072837771061453