depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Alışveriş Şartları ve Kuralları
Aşağıda DepoKitap.com satışlarıyla ilgili genel kuralları bulabilirsiniz. DepoKitap.com, buradaki kuralları, önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Ödeme Yöntemlerine Göre Sipariş Onayı

Müşteri, DepoKitap.com üzerinden herhangi bir ürün(ler) için sipariş verdiğinde, sipariş onayı üç ödeme yöntemine göre farklı şekillerde gerçekleşmektedir. Ödeme seçeneği olarak "Kapıda Ödeme" seçildiğinde, müşteri DepoKitap.com tarafından, sipariş sırasında belirttiği telefondan aranarak sözlü onayı alınmaktadır. Bu işlemin ardından, müşteri hizmetleri tarafından siparişin durumu, "Onaylandı" olarak değiştirilmektedir.

Banka Havalesi - EFT ile ödeme seçeneği işâretlendiğinde, müşterinin belirtilen sürede havale - EFT işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Havale veya EFT işlemi sırasında müşterinin sipariş numarasını açıklama kısmında belirtmelidir. Havale veya EFT ile yapılan ödemenin, müşteri hizmetleri tarafından günlük kontrollerde banka ve/veya posta çeki hesaplarımızdan birine ulaştığı tespit edildiğinde, müşteri hizmetleri tarafından siparişin durumu "Onaylandı" olarak değiştirilmektedir. Bu ödeme yöntemini tercih eden müşterilerimizin müşteri hizmetlerini telefonla arayarak veya iletişim bölümündeki form aracılığıyla e-posta göndererek havale / EFT işlemini bildirmesi işlemleri hızlandırabilir. Banka havalesi / EFT ödeme seçeneklerinde, siparişin verildiği tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde ödemesi yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, kartın ait olduğu bankanın provizyonu sistem tarafından otomatik olarak alınmakta ve bu sipariş doğrudan "Onaylandı" sipariş olarak sisteme kaydedilmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, DepoKitap.com hiçbir şekilde, hiçbir müşterinin kredi kartı bilgilerini, hiçbir yerde ve hiçbir amaçla saklamamaktadır. Ödemelerinizle ilgili bilgileri bankanızın telefon - internet bankacılığı veya banka şubelerinden izleyebilirsiniz.

Ürün Teslimat Süresi

Bir ürün sipariş edildiğinde, ürün detaylarının görülebildiği ekranda ürünün kargoya verilme ve teslim süresi için aksi bir bilgi verilmemişse, ürün, sipariş onayının ardından 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bu süre sipariş onayının verildiği andan itibaren başlar. Sipariş onayı Havale - EFT ile ödemelerde havalenin mağaza hesabına geçtiği an, kapıda ödemeli siparişlerde telefonla onay alındığı an, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise, ödemenin başarıyla yapılmasından sonra, yönetim ekranından kredi kartı onayı verildiği andır.

Ürün Kargo Seçenekleri

DepoKitap.com anlaşmalı kargo firması UPS Kargo firmasıdır. Kargo firmalarından kaynaklanan gecikmelerden dolayı DepoKitap.com sorumlu olmamakta birlikte, gönderi teslimatı konusunda alanında en iyi kargo firması olan UPS Kargo ile anlaşma yapılmıştır. Türkiye' nin birçok bölgesine Pazar günleri hariç her gün teslimat yapılmakta, ancak bazı bölgelerimizde, bazı merkezlere haftanın her günü teslimat gerçekleştirilememektedir.

İstanbul Adalar, Çanakkale Adalar ve Balıkesir Adalar bölgelerine teslimat yapılmamaktadır. Bu bölgelerden sipariş verirken bu durumun göz önüne alınması ve mümkünse ada adresi dışında bir adres verilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gönderilerde kargo ücretinin tamamı alıcı tarafından kapıda ödenir.
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519093021771061772