depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
İade ve Değişim Şartları
DepoKitap´ tan aldığınız ürünleri, herhangi bir neden belirtmeksizin iade etme veya kusurlu ürünleri değiştirmeyi talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu iade ve / veya değişim hakları aşağıdaki şartlara bağlıdır.

İade Şartları

  1. İade edilecek ürün, hiçbir şekilde müşteri tarafından kullanılmamış olmalıdır.
  2. CD, DVD ve benzeri kopyalanabilir bileşenler içeren ürünler, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve benzeri ürünlerin iadesi, ürünün özgün ambalajının açılmamış olması hâlinde kabul edilir. Ürünün özgün ve kapalı ambalajının açılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir. Kitap ve benzeri ürünlerle birlikte CD, DVD gibi ortamlar içeren ürün setleri de bu kapsam dahilinde değerlendirilir.
  3. İade edilecek ürünlerde, müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermek zorundadır, kargo bedeli müşteriye aittir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Kargodur.
  4. Kırılma, çizilme ve benzeri fiziki hasarlı olmayan CD, DVD ve benzeri "kopyalanabilen" ürünlerin paketini açmakla, müşteri doğrudan iade hakkını kaybeder.  Kırık veya hasarlı, ayıplı ürünü iade etme şartı, müşterinin ürünü kargo görevlisi nezaretinde açarak tutanakla tespit ettirme ve ürünü kabul etmeden geri gönderme şartına bağlıdır. Böyle durumlarda kargo masrafı firmamıza aittir.
  5. Kitap ve benzeri basılı ürünlerin iade edilebilmesi için, yeniden satılabilme vasfını kaybetmemiş, sayfaların ve kapağının yıpranmamış, ürünün herhangi bir yerinde kalem veya benzeri herhangi bir ürünle hiçbir işâretlemenin yapılmamış, ürüne bir şekilde herhangi bir şekilde müdahalede bulunulmamış olması gerekmektedir. Ürünün özgün cilt yapısının bozulması, sayfa aralarının gereğinden fazla aralanmış olması durumunda iade kabul edilmez.
  6. Müşterilerimize gönderilen ürünler, yukarıdaki iade şartlarını engelleyecek herhangi bir duruma karşı önceden kontrol edilmekte ve bu aşamadan sonra kargoya verilmektedir.
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
19 Mayıs 2022, Perşembe
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20220519074848771061507