depokitap.com Hızlı ve güvenli. Burada alışveriş çok kolay.
Kategoriler
Yeni Eklenen Ürünler

Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 100 DVD

Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 100 DVD


FİYATI : 249,99 TL (KDV Dahil)
Havale İndirimli: 242,49 TL (KDV Dahil)
Bu üründe kargo bedava...
Hızlı Satın Al
Sepete Ekle
Biz Sizi Arayalım Ürünü Önerin Demo İzleyin

Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 100 DVD Özellikleri

Tanıtım Videosunu İzlemeden Karar Vermeyin!

Elit SMMM Staja Başlama Tüm Dersler ( 15 Ders) Kampanyalı Videolu Seti 100 DVD- 259 Saat Anlatım

STAJA GİRİŞ TÜM DERSLER EĞİTİM SETİ

Elit SMMM Staja Giriş Görüntülü Eğitim Setleri Ankara Üniversitesi 'nin yaptığı sınavdan sonra TESMER'in oluşturduğu güncel müfredata göre hazırlanmıştır.

Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim seti sınavda sorumlu olduğunuz 15 adet dersten oluşmaktadır. Genel Kültür-Yetenek bölümünün dersleri olan Türkçe, Matematik ve İnkılap Tarihi dersleri kitaplarda genellikle yer almamaktadır. Fakat sınavda sorumlu olduğunuz için eğitim setinde özellikle hazırlanmıştır. Farklı kaynaklara ihtiyaç duymadan tek başına yeterli olacaktır. HD görüntü ve yüksek ses kalitesiyle hazırlanmıştır.

Matematik eğitim seti bu dersi bilmeyenlere göre detaylı olarak anlatılmıştır. Bu eğitim seti ile çalıştığınız takdirde aşağıdaki konuları öğrenebilirsiniz:

Sayı Sistemleri, Problemler, Oran Orantı, Üslü ve Köklü Sayılar.

SMMM SINAVINDA TÜRKÇE SORULARINI EKSİKSİZ ÇÖZÜN

Türkçe genel kültür-yetenek bölümünde bulunan üç dersten birisidir. SMMM sınavında Türkçe sorularını kaçırmamanız gerekmektedir.

Sinem hoca sayesinde Türkçe'de sorumlu olduğunuz konuları çalışabilecek ve sınavda soruları çözebilirsiniz.


Türkçe dersinde aşağıdaki konulardan oluşmaktadır:

- Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam, Paragraf, Anlatım Bozuklukları, Yazım ve Noktalama

TARİH'İ YAŞAYARAK ÖĞRENİN

İnkılap Tarihi dersi sözel bir ders olduğu için anlatılan derslerde konuları mutlaka tekrar etmelisiniz. Bu sayede kısa bir zamanda gireceğiniz sınavda karşılaşabileceğiniz soruları rahatlıkla çözebilirsiniz. 

İnkılap Tarihi eğitim seti bu dersi hiç bilmeyenlere göre detaylı olarak anlatılmıştır. Bu eğitim seti ile çalıştığınız takdirde aşağıdaki konuları anlayabilirsiniz:

- Ulusal Kurtuluş Savaşı
- Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi


TÜRKİYE MUHASEBE STANDARTLARI

Muhasebe Standartları dersinde aşağıdaki konular yer almaktadır:

Finansal Tabloların Nitelikleri, Finansal Tabloların Sunuluşu Standartı, Stoklar Standartı, Nakit Akış Tabloları Standartı, Muhasebe Politikaları, Muhasebe Tahminlerindeki Değişiklikler ve Hatalar, Bilanço Tarihindeki Olaylar Standartı, İnşaat Sözleşmeleri Standartı, Gelir Vergileri Standartı, Bölümlere Göre Raporlama Standartı, Maddi Duran Varlıklar ve Varlıkların Değer Düşüklüğü, Kiralama İşlemleri ( finansal Kiralama), Gelir ( Hasılat)Standardı, Çalışanlara Sağlanan Faydalar Standardı, Devlet Teşviklerinin Muhasebeleştirilmesi ve Devlet Yardımlarının Açıklanması, Kur Değişimlerinin etkileri, Borçlanma Maliyetleri Standardı, İlişkili Taraf Açıklamaları Standardı, Konsolide Finansal Tablolar, Yüksek Enflasyon Döneminde Finansal Tablolar, Karşılıklar Koşullu Borçlar ve Koşullu Varlıklar Standardı

DETAYLI, ÖZ VE ANLAŞILIR...

Maliyet Muhasebesi Eğitim Seti Ankara Üniversitesi'nin yapmış olduğu sınavdan sonra hazırlanmıştır. Günceldir. Yapılan son değişiklikler setimize ilave edilmiştir. Böylelikle SMMM Staja Giriş Sınavları'na doğru bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Maliyet Muhasebesi sayısal bir ders olduğu için bol miktarda örnek çözümü bulunmaktadır. Bu sorular sizin bu derse olan bilginizi arttıracak ve düzenli bir şekilde çalıştığınız takdirde kısa zamanda kolayca başarıya ulaşabileceksiniz.

Maliyet Muhasebesi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:
Kavramlar, Yöntem ve Tek Düzen Hesap Plan, İlk Madde ve Malzeme, İşçilik Maliyetleri, Genel Üretim Giderleri, Satılan Mamüllerin Tablosu, Başabaş Noktası, Standart Maliyet, Safha Maliyet Sistemi, Birleşik Maliyet

KİTAPTAN DEĞİL HOCADAN ÖĞRENİN

Bu setimizde hocamız konuları bilmeyenlere göre temelden başlayıp özel ipuçları vererek anlatmaktadır. Ayrıca konu aralarında ve konu sonlarında yeterli miktarda sınav tarzına yakın sorular çözülmektedir. Bu sorular üzerinden konular yeniden anlatılıp tekrar da yapılmaktadır. Bu da sizin bu derse olan bilginizi arttıracaktır.

Finansal Tablolar Analizi dersinden sorumlu olduğunuz konular:

- Finansal Tablolar
- Finansal Tabloların Analiz Teknikleri
- Finansal Tabloların Fiyat Hareketlerine Göre Düzeltilmesi


SINAV TARZINA YAKIN ÖRNEK SORULAR

Muhasebe Denetimi dersi sözel ağırlıklı bir ders olduğu için unutulma olasılığı yüksektir. Dolayısıyla her konunun ardından bol tekrar yapmanız faydalı olacaktır. Dersi anlatan hocamız Türkiye'nin sayılı öğretmenleri arasından özenle seçilmiş ve alanında uzmanlaşmıştır. Çözdüğü sınav tarzına yakın sorularla kısa zamanda başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Muhasebe Denetimi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Denetim Kavramı ve Fonksiyonları, Denetim Türleri, Bağımsız Denetim, Güvence Hizmetleri ve Diğer Denetim Benzeri Hizmetler, Denetim Standartları, Denetim Kanıtları, Denetim Süreci, Denetim Hedefleri, Denetim Teknikleri, Gerçeğe Aykırı Finansal Raporlama, Denetimin Planlanması, Denetim Programının Yürütülmesi, Denetim Alanları İtibariyle Denetim İşlemleri, Denetim Raporları


EKONOMİ DERSİNİ EREN HOCA'DAN ÖĞRENİN

Elit Ekonomi Eğitim Seti'nde önem arz eden, dikkatlice üzerinde durulması gereken konulara daha ağırlık verilmektedir. Bu şekilde zorlandığınız konuları rahatça ve kısa zamanda öğreneceksiniz.

Ekonomi dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Kıtlık, Tercih ve Fayda, Talep, Arz ve Piyasa Dengesi, Talep ve Arz Esnekliği, Arz ve Talep Uygulamaları, Tüketici Dengesi Analizi, Üretim ve Maliyetler, Tam Rekabet Piyasası, Monopol, Monopolcü Rekabet ve Oligopol Piyasalar, Faktör Piyasaları, Milli Gelirle İlgili Kavramlar, Milli Gelir Denge Düzeyi, Para Teorisi ve Politikası, Uluslararası Ticaret Teorisi, Uluslararası İktisat Politikası, Döviz Piyasası, Ödemeler Bilançosunun Tanımı, İktisadi Kalkınma ve Büyüme


SMMM ADAYLARININ MESLEKİ DERSİ

Meslek Hukuku Eğitim Seti'nde konular faydalı olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu setle birlikte sınava hazırlandığınız takdirde sınav tarzına yakın sorular bulunduğu için Meslek Hukuku ile ilgili soruları kolayca çözebileceksiniz.

Meslek Hukuku dersi bazı sınavlar için ortak bir ders olduğundan dolayı Meslek Hukuku Eğitim Seti ile bu dersi iyi bir şekilde öğrendiğiniz takdirde SMMM Yeterlilik ve YMM sınavlarında temel oluşturabilirsiniz.


VERGİ HUKUKU DERSİ İÇİN EN İYİ KAYNAK !


Derslerinize çalışmaya başlamadan önce kendinize bir plan oluşturun. Dersleriniz de oluşturduğunuz plana göre düzenli bir şekilde çalışın. Böylelikle çalışma potansiyeliniz artacak ve konuları zamanında bitireceksiniz.


Hergün aynı derslere çalışmayın. Bu, diğer çalışmadığınız dersler için zaman kaybına neden olabilir. Bu yüzden çalışmalarınız için düzenli bir program oluşturmanız önemlidir. Elit Eğitim Setler'inde ayrıca ders çalışma planı hakkında tavsiyeler ve bilgiler verilmektedir.


TİCARET HUKUKU DERSİNİ FUNDA HOCA İLE ÖĞRENİN !

Ticaret Hukuku dersini anlatan hocamız ile dersleri kavrayacaksınız. Hocamız konuları sade ve akılda kalıcı şekilde anlatarak kısa zamanda öğrenmenizi sağlayacaktır. Eğitim seti konu anlatımlı ve soru çözümlü olduğu için farklı bir kaynağa gerek kalmadan tek başına yeterli olacaktır.

Ticaret Hukuku dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Ticari İşletme Hukuku, Ticari İşletmenin Devri, Ticari İşletmenin Rehni, Tacir Sıfatının Sonuçları, Ticari İşlerde Faiz, Ticaret Sicili, Ticari İşletmede Merkez Ve Şube, Ticaret Ünvanı, Haksız Rekabet, Ticari Defterler, Cari Hesap, Bağlı Yardımcılar, Ayrı Statüde Olan Yardımcılar, Şirketler Hukuku, Ticaret Şirketleri, Kooperatifler Kanunu, Kıymetli Evrak Hukuku, Kıymetli Evraka İlişkin Genel Hükümler, Kambiyo Senetleri


EVİNİZİ KURSA DÖNÜŞTÜRÜN

Borçlar Hukuku dersi hakkında bilmeniz gereken herşey setimizde mevcuttur. Böylece konulara hızlı ve etkin bir şekilde çalışıp soru çözümlerine vakit ayırabilirsiniz.

Borçlar Hukuku dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Borçlar Hukuku, Borcun Unsurları, Borcun Kaynakları, Sözleşme Şekilleri, Butlan ( Hükümsüzlük) Kavramı, Temsil Kavramı, Temsil Ne Zaman Sonlanır, Temerrüt, İrade İle Beyan Arasındaki Uyuşmazlıklar, Borcun İfası, Borcu Sona Erdiren Nedenler, Takas Konusu, Sözleşme Türleri, Kefalet Türleri


MALİYE DERSİNİ TAM OLARAK ÖĞRENİN


Aynı zamanda soru çözümleri sırasında o ünite birkez daha tekrar edilmektedir. Hocamızın çözdüğü soruyu önce kendiniz çözmeye çalışın. Sonra hocamızın çözümüyle kendi çözümünüzü karşılaştırın.

Maliye dersinde aşağıdaki konular bulunmaktadır:

Maliye İlminin Esasları, Kamu Ekonomisi, Kamu Giderleri, Kamu Gelirleri (Vergi Teorisi), Bütçe, Devlet Borçları, Yerel İdareler


BU SET İLE KAZANACAKSINIZ !

Sonuç olarak Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim Seti azminiz ve sistematik bir şekilde çalışmanızla sizi en doğru şekilde sınava hazırlayacak, kısa zamanda ve kolayca başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. 

Elit SMMM Staja Giriş Tüm Dersler Eğitim Seti sizin için değerli bir kaynak niteliğindedir.
KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ BİR ARADA
 
Staja Giriş Tüm Dersler eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.
Görüntülü eğitim setiyle SMMM'ye düşük maliyetle, kısa zamanda ve kolayca hazırlanabileceksiniz.

Staja Giriş Tüm Dersler eğitim seti sıfırdan anlatıldığı için derslere yeni başlayanlar ve hiç bilmeyenler için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Kamera çekimleri HD teknolojisi sayesinde olabildiği kadar yakın olarak çekilmiştir. Tahtada yazan ufak ayrıntıyı bile göreceksiniz.

Hocalarımız güncel örnekler vererek herkesin anlayabileceği ve akılda kalabilecek şekilde anlatım yapmaktadır.

Sadece konu anlatımı yapılmamış tek tek uygulama yapılmıştır. Örneğin güncel olaylar derslerle bağlantılı olarak aktarılmaktadır. Bu sayede öğrendikleriniz akılda kalıcı olacaktır.

Hocamızın etkileyici anlatımı Staja Giriş Tüm Dersler eğitim setinin farkını oluşturmaktadır.

DVD içeriklerini aşağıdaki konu listesi bölümünden görebilirsiniz.

SETİN İÇİNDE BULUNAN DERSLERDVD SAYISIDERS SÜRESİÜCRETİ
1- Matematik4 DVD11 SAAT40 TL
2- Türkçe5 DVD13 SAAT40 TL
3- İnkılap Tarihi7 DVD17 SAAT40 TL
4- Finansal Muhasebe6 DVD19 SAAT40 TL
5- Muhasebe Standartları3 DVD8 SAAT40 TL
6- Maliyet Muhasebesi7 DVD19 SAAT40 TL
7- Finansal Tablolar Analizi4 DVD11 SAAT40 TL
8- Muhasebe Denetimi6 DVD9 SAAT40 TL
9- Ekonomi4 DVD9 SAAT40 TL
10- Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku7 DVD18 SAAT40 TL
11- Vergi Mevzuatı ve Uygulaması9 DVD26 SAAT40 TL
12- Ticaret Hukuku7 DVD19 SAAT40 TL
13- Borçlar Hukuku7 DVD18 SAAT40 TL
14- Maliye16 DVD42 SAAT40 TL
15- İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku8 DVD20 SAAT40 TL
TOPLAM100 DVD259 SAAT600 TL YERİNE 250 TLSMMM Staja Başlama Konu Anlatımlı ve Soru Bankası DVD Eğitim Seti

1. SMMM Staja Başlama - Matematik
2. SMMM Staja Başlama - Türkçe
3. SMMM Staja Başlama - İnkılap Tarih
4. SMMM Staja Başlama - Finansal Muhasebe
5. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Standartlar
6. SMMM Staja Başlama - Maliyet Muhasebesi
7. SMMM Staja Başlama - Mali Anali
8. SMMM Staja Başlama - Muhasebe Denetimi
9. SMMM Staja Başlama - Ekonomi
10.SMMM Staja Başlama - Meslek Hukuku
11. SMMM Staja Başlama - Vergi Hukuku
12. SMMM Staja Başlama - Ticaret Hukuku
13. SMMM Staja Başlama - Borçlar Hukuku
14. SMMM Staja Başlama - Maliye
15. SMMM Staja Başlama - İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

EĞER DERSLERİ TEK TEK ALMAK İSTERSENİZ HER DERSİ 40 TL 'YE ALABİLİRSİNİZ.
FAKAT TÜM DERSLERİ BİRLİKTE ALINDIĞINDA DERS ÜCRETİ 40 * 15 DERS 600 TL YERİNE KAMPANYALI 250 TL DİR.

Türkiye'de bir ilk olarak HD kalitede hazırlanan bu set ile hiç bir kursa gerek duymadan bu dvd seti ile tam olarak hazırlanabilirsiniz.

İSTER KURSA GİDİN - İSTER HİÇ GİTMEYİN  BU SET SİZİN İÇİN TAM OLARAK YETERLİ OLARAK HAZIRLANDI.

DEMOLARI MUHAKKAK İZLEYİNİZ. ÖZELLİKLE HER DERSİN BAŞLARINDAN ORTALARINDAN SONLARINDAN BÖLÜMLER EKLEDİK.

1. SMMM Staja Başlama - Matematik Ders Konuları

SAYI SİSTEMLERİ
PROBLEMLER
ORAN ORANTI
KÖKLÜ VE ÜSLÜ SAYILAR

2. SMMM Staja Başlama - Türkçe Ders Konuları

DVD-1
01-Sozcukte Anlam
- 01-Sozcukte Anlam
- 02-Sozcukte Anlam Soru Cozumleri

DVD-2
02-Ses Bilgisi
- 01-Ses Bilgisi
- 02-Ses Bilgisi Soru Cozumleri

03-Noktalama Isaretleri
- 01-Noktalama Isaretleri
- 02-Noktalama Isaretleri Soru Cozumleri

DVD-3
04-Yazim Kurallari
- 01-Yazim Kurallar

DETAYLI BİLGİ VEYA İSTERSENİZ TELEFONLA HIZLI SİPARİŞ: 0 212 853 5571

Yayınevi : Elit Egitim

(Yayınevi adını tıklayarak yayınevinin diğer çalışmalarını listeleyebilirsiniz.)

Ürün Etiketleri : (Arama için etiketleri tıklayabilirsiniz...)
Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 100 DVD

Elit SMMM Staja Başlama Görüntülü Eğitim Seti Tüm Dersler 100 DVD QR Code
Bu ürüne akıllı telefonunuzun tarayıcısından ulaşmak için QR Code tarayıcı uygulamanızı kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

1. Yargı SMMM Staja Giriş Sınavı Tamamı Ayrıntılı Çözümlü Soru Deposu Kitabı 2 Cilt Yeni
2. Görüntülü Dershane SMMM Staja Başlama Eğitim Seti 94 DVD + Rehberlik Kitabı
3. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik - Tamamlama Sınavlarına Hazırlık Eğitim Seti 53 DVD + Rehberlik Kitabı
4. Deha SMMM Staja Başlama Konu Anlatımlı Kaynak Kitap
5. Deha SMMM Staja Başlama 15 Deneme Sınavı Yeni Baskı
6. Ercan Serdar Toksoy (EST) SMMM Staja Başlama Sınavlarına Hazırlık Seti SÜPER KAMPANYA
7. Elit SMMM Yeterlilik Muhasebe Denetimi Görüntülü Eğitim Seti 7 DVD
8. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Finansal Muhasebe Eğitim Seti 10 DVD + Rehberlik Kitabı
9. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Maliyet Muhasebesi Eğitim Seti 8 DVD + Rehberlik Kitabı
10. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Finansal Tablolar ve Analizi Eğitim Seti 8 DVD + Rehberlik Kitabı
11. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Muhasebe Denetimi Eğitim Seti 4 DVD + Rehberlik Kitabı
12. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Eğitim Seti 5 DVD + Rehberlik Kitabı
13. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Vergi Hukuku Eğitim Seti 8 DVD + Rehberlik Kitabı
14. Görüntülü Dershane SMMM Yeterlilik Hukuk Grubu Eğitim Seti 8 DVD + Rehberlik Kitabı
15. Deha SMMM Yeterlilik 707 Soru 707 Cevap Soru Bankası Kitabı Yeni Baskı
16. Deha Yayınları SMMM Staja Başlama Süper Kampanya 1
17. Elit SMMM Yeterlilik Maliyet Muhasebesi Görüntülü Eğitim Seti 7 DVD
18. Elit SMMM Yeterlilik Finansal Tablolar ve Analizi Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD
19. Elit SMMM Yeterlilik Finansal Muhasebe Görüntülü Eğitim Seti 7 DVD
Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor...
21 Ağustos 2017, Pazartesi
Sürat Kargo ve UPS Kargo ile Kapıda Teslim Kapıda ÖdemeÜSTELİK 150 TL ve ÜZERİ
ALIŞVERİŞLERİNİZDE

KARGO BEDAVA

HAVALE, EFT veya PTT
Posta Çeki ile ÖDEYİN
% 3 İNDİRİM
KAZANIN!
www.egitimSepeti.com
Sitede kullanılan isim, logo, resim, grafik, marka ve benzeri her türlü telif gerektiren içeriğin tüm kullanım hakları, sahiplerine aittir.
EgitimSepeti.com bir Netpa Market Bilg. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.
İLETİŞİM
COMODO 3D Secure Site
Valid CSS!

OTURUM KİMLİĞİ: 20170821000708104212757